بررسی گزارش هیات تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه

عضو هیات رییسه کمیسون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش نهایی هیات تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی قرائت شد اما بررسی نهایی آن به جلسه امروز موکول شد.

معصومه آقاپور علیشاهی در تشریح نشست دیروز( شنبه ۴خرداد ماه) کمیسیون متبوعش به حضور قاسم پناهی سرپرست سازمان مالیاتی و عبدالله پوری حسینی رییس سازمان خصوصی‌سازی اشاره کرد.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: نخستین دستورکار امروز بررسی شور دوم لایحه مالیات بر ارزش افزوده بود که نحوه تعلق عوارض مربوط به سازمان دهیاری‌ها، بنیاد مسکن، وزارت بهداشت، اداره کل راهداری و تجهیزات و خدمات مخابراتی مورد بررسی قرار گرفت.

بررسی نهایی عوارض بنیاد مسکن و وزارت بهداشت

وی با بیان اینکه عوارض مربوط به بنیاد مسکن و وزارت بهداشت بررسی شد، افزود: بررسی برخی از موارد مذکور به جلسه بعدی کمیسیون اقتصادی موکول شد.عوارض حمل و نقل و مالیات بر ارزش افزوده اداره راهداری‌ها تعیین تکلیف شد.

قرائت گزارش نهایی هیات تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه

عضو هیات رییسه کمیسون اقتصادی اظهار کرد: دومین دستورکار دیروز بررسی گزارش نهایی هیات تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی بود که در این نشست گزارش مربوطه قرائت شد اما بررسی نهایی آن به جلسه بعدی موکول شد.

مطالب بیشتر: