مشخصات آگهی
شرح آگهی

برخی از خدمات این شرکت :

  1. بازرسی مواد نفتی، گازی و پتروشیمی

شرکت بازرسی بین المللی رهام خدمات متنوع بازرسی برای جابجایی ، حمل و نقل و انبارش مواد نفتی (از جمله نفت سفید، بنزین، روغن موتور ، قیرو ...) و حمل و نقل گاز مایع و محصولات پتروشیمی (همچون حلال ها ، اولفین ها ، آمین ها ، افزودنی ها ، الکل ها ، ترکیبات آرماتیک و بنزن و ..) را ارائه می نماید .

2. بازرسی جرثقیل و لیفتراک

بازرسی فنی جرثقیل و لیفتراک به جهت اطمینان از ایمنی تجهیزات و انطباق با الزامات قانونی باید بصورت منظم انجام شود. این شرکت با بازرسی از جرثقیل و لیفتراک در مورد وضعیت بهینه تجهیزات بررسی های لازم را نموده و گواهینامه مربوطه را صادر می نماید.

3. بازرسی فنی جوش و NDT

محصولات مختلف كه جوشكاري بر روي آنها جهت اتصال قطعات انجام گرفته به بازرسي در مراحل مختلف قبل ، حين ساخت و همينطور بعد از ساخت نياز دارند. شرکت بازرسی بین المللی رهام در این زمینه مي تواند تا حدود زيادي اطمینان از انجام بدون خطر و با کیفیت فرآیند جوش بر روی محصول توليدي را به کارفرما ارائه نماید. براي حصول اطمينان از مرغوبيت جوش و مطابقت آن با نيازمنديهاي طرح بايد كليه عوامل موثر بر جوشكاري در مراحل مختلف اجرا مورد بررسي قرار گيرد.

4. و....

در هر کجایی و در هر صنعتی که باشید، هر زمان که بخواهید از کیفیت و امنیت کالاهای خود مطمئن شوید، متخصصین رهام، متخصصین شما خواهند بود و به شما کمک خواهند کرد تا ریسک های خود را کاهش دهید و بر اثربخشی فرآیندهای خود بیافزایید.

  • ایمیل : info@rohaminspection.com

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک بررسی اضافه کنید