مشخصات آگهی
شرح آگهی

محصولات این شرکت:

مستربچ سفید،مستربچ رنگی،مستربچ مشکی

افزودنی های پلیمری

فیلرهای کربنات کلسیم

کامپاند های مهندسی

خدمات این شرکت:

خدمات آزمایشگاهی:

به عنوان بخشی از سیاست حفظ رضایت مشتری شرکت آوا پليمر پويا ، حفظ کیفیت محصولات در سیستم کنترل کیفی شرکت به عنوان یکی از اصول الزامی ارائه‌ی محصول رعایت می‌‌شود. آزمایشگاه شرکت آوا پلیمر پویا جهت بررسی ساختار ریولوژیک و انجام آزمایشات مقاومت های مکانیکی محصولات و آزمایشاتی  جهت بررسی یکنواختی مواد اولیه مصرفی  و محصولات تحویلی به مشتریان تجهيز شده است .

در اين آزمايشگاه همچنين نداشتن كلوخگي و عدم ناهمگوني  مورد بررسي قرار مي گيرد . ( dispersion )

خدمات مهندسی

درباره این شرکت:

شرکت تولیدی آوا پلیمر پویا با هدف ارتقای صنعت آمیزه سازی و تولید مستربچ فعالیت خود را آغاز نمود . از ابتدا تولید محصولاتی با کیفیت به جهت ارتقای تولیدات داخلی و حضور موثر در بازار های جهانی مد نظر مدیران این شرکت قرار گرفت. 

 

این شرکت ماشین آلات تولیدی خود را با دقتی افزون انتخاب نمود و به خرید دستگاه دو مارپیچ  (twin screw) از یکی از معتبر ترین و بهترین برند های اروپایی با تمامی ملحقاتی که می تواند در تولید با کیفیت و سالم مورد استفاده قرار گیرد ، اقدام نمود . عمده فعالیت های این شرکت بر تولید کامپاندهای مهندسی و مستربچ های صنعت بسته بندی و پلاستیک متمرکز شده است. از اقدامات مهم مورد نظر مدیران عالی این مجموعه استفاده از بهترین مواد اولیه و بهترین فرایند های تولید جهت تولید محصول سالم و با کیفیت بالا که قابل رقابت با محصولات خارجی باشد ، بوده است و در این رابطه با سرمایه گذاری افزون از کارشناسان مجرب خارجی که سالیان سال تجربه موفقی در تولید این محصولات داشتند بهره گرفته شده است .

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک بررسی اضافه کنید