مشخصات آگهی
شرح آگهی

خدمات شرکت شرکت تعاونی نمایندگی کشتیرانی آرامش آبی آریا (ABC)به همراه شعب فعال خود در بنادر جنوبی ایران مفتخر است که درعرصه صادرات و واردات کالا و حمل و نقل دریایی، خدمات زیر را به مشتریان گرامی ارائه نماید:

انجام خدمات نمایندگی کشتیرانی شناورهای 600 تا 550000 تنی فله بر (در سایز های دوبه، تگ و بارج، هندی سایز، هندی مکس، پانامکس و ...) کانتینربر، رو رو، انواع نفت کش (در سایزهای یو ال سی سی، وی ال سی سی و ... ) درکلیه بنادر دنیا به ویژه بنادر جنوبی ایران و دریای خزر. خرید و فروش و حمل دریایی کلیه محموله های معدنی، نفتی، پتروشیمی و فرآورده های مربوطه، تجاری، صنعتی و انواع خودرو سبک و سنگین بین بنادر کشورهای حوزه خلیج فارس و بنادر ایران و صدور ترخیصیه مربوطه. حمل دریایی کلیه محموله های تجاری، صنعتی، خودرو و ... از بنادر جنوبی ایران به کلیه بنادرطرف قرارداد دنیا. انجام کلیه خدمات تعمیر شناور در اسکله های اختصاصی واقع در بندر عجمان امارات. حمل کانتینر از کلیه مبادی دنیا به ویژه خاور دور (چین، کره، ژاپن، مالزی، سنگاپور و ...) به بنادر جنوبی ایران بصورتCIF،FOB ،EXWORK و بلعکس. خدمات گمرکی و ترخیص کالا سوخت رسانی تدارکات دریایی تخلیه و بارگیری خرید، فروش و اجاره شناور تنظیم کلیه مدارک بارگیری و تخلیه شناورها صادرات و واردات کالا بازاریابی داخلی و بین المللی

 

شرکت تعاونی نمایندگی کشتیرانی آرامش آبی آریا (ABC) فعالیت خود را از سال 1389 با هدف ارائه خدمات حمل و نقل دریایی (داخلی، بین المللی) و تمرکز بر امور بازرگانی و صادرات و واردات آغاز نموده است. این شرکت از بدو تأسیس با بهره گیری از استانداردهای بین المللی و با پشتوانه تیم فنی متشکل از متخصصین باتجربه توانسته است قرارداد های موفق متعددی را به مرحله اجرا در آورد.

این شرکت با راه اندازی شعب نمایندگی خود در بنادر جنوبی و اصفهان و با اتکا به دانش و تخصص کارشناسان ارشد توانسته است اجرای بیش از 30 قرارداد در سطح داخلی و بین المللی را در کارنامه خود به ثبت برساند. در این نوشتار به طور اجمال با زمینه های فعالیت و سوابق شرکت تعاونی نمایندگی کشتیرانی آرامش آبی آریا آشنا می شویم:

 

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک بررسی اضافه کنید