مشخصات آگهی
شرح آگهی

انواع شیرآلات صنعتي صنایع تاسیسات آب و فاضلاب

تاسیسات حرارتی و برودتی با دارا بودن استانداردهای بین المللی سیستم مدیریت کیفیت (ایزو۹۰۰۱:۲۰۱۵)، استاندارد بین‌ المللی رضایت مندی مشتری (ایزو ۱۰۰۰۴:۲۰۱۲)، استاندارد بین المللی شیرهای صنعتی و لوله‌ها (ایزو۱۵۸۴۸:۲۰۱۵)  و استاندارد کیفیت محصولات در اروپا CE، همچنین شعار فرد آب مشتری مداری،کیفیت،ضمانت در خدمت جامعه مهندسی آب و فاضلاب ایران می باشد .

گروه تولیدی شيرآلات صنعتی نمونه فرد آب با مدیریت آقای صالحی با پشتوانه 35 سال سابقه علمي وتجربي با اهداف خدمت به تولید با کیفیت و با بهره گیری ازمهندسان و صنعت گرانی مجرب و کارآزموده در زمینه ریخته گری و همچنین سابقه ای درخشان تاسیس گردید. این کارخانه از معدود تولید کنندگان شيرآلات صنعتي،اتصالات چدنی، و دریچه‌های چدنی است که تمام مراحل ساخت و تولید اعم از طراحی، ریخته گری،تراشکاری ، آبکاری، مونتاژ ، تست و ... را کامل در کارخانه انجام داده و به بازارهای مرتبط عرضه می نماید .

از جمله ویژگی های دیگر این گروه تولیدی می توان به کنترل کیفیت اشاره کرد که از نظر مهندسین ، یکی از بهترین مراحل تولید می باشد که با توجه به این نکته تولیدات خود را نزد مصرف کنندگان و همچنین فروشندگان این محصول نمونه کرده است.

 

گروه تولیدی شيرآلات صنعتي نمونه فرد آب سازنده انواع شیرآلات صنعتي صنایع تاسیسات آب و فاضلاب،و تاسیسات حرارتی و برودتی با دارا بودن استانداردهای بین المللی سیستم مدیریت کیفیت (ایزو9001:2015)، استاندارد بین‌ المللی رضایت مندی مشتری (ایزو 10004:2012)،استاندارد بین المللی شیرهای صنعتی و لوله‌ها (ایزو15848:2015)،و استاندارد کیفیت محصول در اروپا CE، همچنین شعار مشتری مداری،کیفیت،ضمانت در خدمت جامعه مهندسی ایران می باشد.شیرآلات و اتصالات صنعتي نمونه فردآب، آمادگی خود را در جذب نظرات و نیز بهبود کیفی محصولات خود اعلام مینماید.

گروه تولیدی صنعتی نمونه فرد آب ، تولید کننده شیر الات صنعتی چدنی ( زبانه فلزی ولاستیکی،شیر خودکار،شیر صافی،شیر پروانه ای،سوپاپ چدنی( دنده ای و فلنچدار )،اتصالات چدنی،شیر هوا،شیر فشار شکن ،و دریچه های چدنی ) که طبق استاندارد ملی ایران ،   DIN، تاییدیه  ISO ، CE ، کسب تاییدیه آب و خاک از جهاد کشاورزی و مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی با نام تجاری مرداب می باشند . گروه صنایع فرد آب با مدیریت جناب آقای قاسم صالحی با پشتوانه 35 سال سابقه علمی و تجربی با اهداف خدمت به تولید با کیفیت و با بهره گیری از مهندسان و صنعتگران مجرب و کارآزموده در زمینه ریخته گری و همچنین سابقه ای درخشان تاسیس گردید 

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک بررسی اضافه کنید