مشخصات آگهی
شرح آگهی

محصولات :

ماشین پلاستیک بادی تک استیشن

ماشین تک استیشن با اکسترودر 50 الی 80 میلی متر، سیستم گیره لینر، درب های کاملا باز شونده برای دستری به قالب ها، هد با توانایی افزایش تا 12 کویت، پرت کن با سیستم خنک کنندگی، مصرف کم انرژی، حداکثر سرعت، نیرو گیره 12 تن، دارای هد تک الی هشت تایی، کوتاه ترین سایکل تایم، تولید با مواد اولیه pp-pe-pvc-petg، مناسب برای بسته بندی بهداشتی، غذایی، آرایشی، نفتی، دارویی و اسباب بازی

ماشین تزریق بادی IBM-30H

سیستم سروو موتور هیدرولیک میتواند 40% از حد معمول انرژی را ذخیره کند، سیستم چرخشی دارای به روز ترین سیستم سروو موتور می باشد که می تواند عملکردی مداوم، سریع و بی صدا داشته باشد. مارپیچ توسط سروو موتور حرکت داده می شود که این عمل باعث سرعت بالا و ذخیره انرژی می گردد.

ماشین تزریق بادی IBM-80H

به کار گیری پمپ پیستون متحرک می تواند 20% از انرژی را ذخیره کند، به کارگیری سه جک برای قفل کردن با بازکردن سوپاپ می تواند ظرفیت را افزایش و سیکل تایم را کاهش دهد، به کارگیری حرکت عمودی و میله افقی فضای کافی برای گردش را به وجود می آورد و نصب قالب را ساده و راحت می کند.

ماشین باد کن پت PET blow molding

دستگاه های بادکن پت دستی شامل دو تیکه مجزا هستند که پریفورم تولید شده توسط دستگاه تزریق را برای تبدیل شدن به بطری آماده می کند.

ماشین پلاستیک بادی PBM/ABI – 100s

ماشین پلاستیک بادی مدل FK/ABI-100S & FK/ABI-100G از این ماشین برای ساخت بشکه های پلاستیک و بست درام از حجم 30 لیتر تا 120 لیتر برای حمل مواد غذایی، دارویی و مواد شیمایی استفاده میشود.

ماشین پلاستیک بادی دو استیشن

این سیستم در مقایسه با سیستم هیدرولیکی رایج مقدارقابل توجهی در مصرف انرژی صرفه جویی می کند . بخش هیدرولیکی که منحصرا برای حرکت گیره طراحی شده مقدار زیادی از هدر رفتن انرژی می کاهد.

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک بررسی اضافه کنید