مشخصات آگهی
شرح آگهی

شرکت نفت هرمزان به عنوان یک شرکت خصوصی مستقل برای فعالیت در زمینه تولید انواع گریدهای قیر تأسیس گردیده و از بدو فعالیت، شروع به احداث واحد قیرسازی در مجاورت پالایشگاه بندرعباس نموده است.
شرکت نفت هرمزان از بدو شروع فعالیت تبعیت از استانداردها و استفاده از تکنولوژی های روز را برای ساخت واحد قیرسازی ، سرلوحه کار خود قرار داده و اکنون با دارا بودن یک کارخانه تولیدی پیشرفته مشتمل بر دو واحد موازی مستقل با یک سیستم کنترل فرآیند پیشرفته، قادر به تولید انواع گرید های قیر ساختمانی و راه سازی مطابق با استانداردهای روز بوده که کلیه محصولات تولیدی، توسط شرکت های بازرسی معتبر نظیر S.G.S و دیگر شرکت ها مورد تأیید کیفی قرار گرفته اند.
تمامی خطوط تولید شرکت تحت نظارت کارشناسان و مهندسین متخصص و باتجربه بوده که کیفیت محصولات تولیدی به طور مداوم توسط واحد کنترل کیفیت مورد بررسی قرار گرفته و مبنای کنترل کیفیت محصولات تولیدی آزمایشات دقیق و مستمری است که به صورت روزانه یا ساعتی در آزمایشگاه شرکت انجام می گیرد.
خوراک مورد استفاده در برج های هوادهی واحد تولید قیر عمدتاً از پالایشگاه بندرعباس تأمین می گردد که بهترین خوراک مورد نیاز واحدهای قیر در منطقه را تأمین می نماید.
با توجه به موقعیت استراتژیک شرکت در مجاورت اسکله شهید رجایی، انجام صادرات به کشورهای دیگر را تسریع و تسهیل نموده است.

ایمیل :info@hormozanoil.com

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک بررسی اضافه کنید