قوانین و ضوابط

 

شرایط ثبت آگهی
در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار آگهی‌ها، پتروکالا ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی(با هماهنگی کاربر) تغییر دهد. همچنین پتروکالا مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می فرمایید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که توسط شما درج شده باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، پتروکالا فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 5 مورد باشد، پتروکالا به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید. در دو فرض اخیر پتروکالا هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.

* با توجه به اینکه عکس دار بودن آگهی سبب افزایش بازدید و جلب توجه بیشتر بازدید کنندگان می گردد توصیه می گردد حتی الامکان از ارسال آگهی های بدون عکس خودداری نمایید.
- با توجه به اینکه پتروکالا مسئول تبلیغاتی شما می باشد در صورتی که آگهی شما عکس نامربوط به محصول داشته باشد جهت جلوگیری از بازده منفی برند شما آگهی توسط کارشناسان تأیید نمی گردد.
* توصیه می گردد جهت بالا بردن بازدهی بیشتر آگهی ها و افزایش شهرت مجازی آگهی از عبارت ها و یا کلماتی مانند: پلیمری، شیمیایی، تجهیزات و ماشین آلات، پالایشگاهی، نفت، گاز، خدمات پیمانکاری و.... در عنوان کالا (به صورت دلخواه) و *** در برچسب ها*** استفاده فرمایید.
با توجه به عدم ثبات نرخ ارز وارد نمودن قیمت محصول الزامی نمی باشد.
هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص،
استفاده از حروف و زبان انگلیسی برای آگهی‌های فارسی،
درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک هفته،
ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد،
با توجه به سیاست های کاری پتروکالا غیر مجاز می باشد.

با توجه به اینکه پتروکالا مرجع تخصصی پتروشیمی می باشد در دسته بندی خدمات و مشاغل تنها خدماتی که مورد استفاده در صنعت پتروشیمی می باشند تأیید می گردد.

شرایط تصاویر آگهی‌ها

پیشنهاد می‌کنیم همواره از تصاویر واقعی، باکیفیت و مرتبط با کالا یا خدمتی که ارائه می‌نمایید، استفاده کنید؛ اندازه تصویر می‌بایست حداقل ۶۰۰*۶۰۰ و حجم آن حداکثر ۱۰ مگابایت باشد.