مشخصات آگهی
شرح آگهی

شرکت مواد مهندسی مکرر با هدف فراهم آوردن نیازهای صنایع مختلف در زمینه دسترسی به محصولات نوین پلیمری در سال ۱۳۷۳ آغاز به کار کرد.

اين شركت در ابتدا با تمركز بر تولید فرآورده‌های اپوکسی فعاليتهای خود را آغاز كرده و به تدريج با توجه به میزان نیاز و تقاضای صنایع مختلف، محصولات و فرآورده‌های جدیدی بر پایه رزینهای پلی اورتان، آکریلیک و سیلیکون در چرخه توليدات آن قرار گرفت. این شرکت در حال حاضر دارای ۵ واحد تخصصی در زمینه تولید و تأمین فرآورده های پلیمری و شیمیایی با کاربری‌های صنعتی و نيز با رويكرد بازار عمومی بوده که حاصل آن تولید بیش از ۲۰۰ نوع محصول شیمیایی و پلیمری و تامین نیاز دایمی بیش از ۱۰۰۰ واحد صنعتی است. 

شرکت مواد مهندسی مکرر در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۸ از شرکت معتبر SGS سوئیس گردید. کارخانه شرکت مواد مهندسی مکرر با وسعت ۱۱۰۰۰ مترمربع در شهرک صنعتی لیا (قزوین) احداث و با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین ماشین آلات دیجیتال و همچنین آزمایشگاه کنترل کیفی مواد اولیه و محصول و با برخورداری از کادر مجرب، بر اساس استانداردهای بین الملل (ASTM)، بیش از ۲۰۰ نوع محصول را تولید و در بسته‌بندی‌های متنوع عرضه می‌کند.

واحد تحقیقات شرکت مواد مهندسی مکرر با بهره‌گیری از دانش روز جهانی و عضویت در مراکز معتبر بین المللی تحقیقات در زمینه‌های:

 1. رزینها و پوشش‌های محافظتی
 2. فرآورده‌های پلیمری
 3. پلیمر و کامپوزیت

با برخورداری از پیشرفته‌ترین تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین با بهره‌گیری از متخصصین مجرب شیمی، در بهینه‌سازی محصولات و دستیابی به محصولات جدید از جایگاه موثری در تبادل یافته‌های علمی کاربردی با صنایع و مراکز علمی، دانشگاهی و تحقیقاتی کشور برخوردار است.

از جمله خدمات و قابلیتهای این واحد است که در حل مشکلات تحقیقاتی و کاربردی صنعت تاثیر بسزایی داشته ‌است همکاری با:

 1. مرکز تحقیقات پلیمر
 2. پژوهشگاه صنعت نفت
 3. انجمن خوردگی ایران
 4. انجمن بتن ایران
 5. انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن
 6. دانشگاه تربیت مدرس
 7. دانشگاه صنعتی شریف
 8. دانشگاه تهران
 9. دانشگاه علم و صنعت
 10. مرکز تحقیقات کامپوزیت ایران
 11. دانشگاه امیرکبیر و موسسه استاندارد کشور
 12. برگزاری سمینارهای علمی کاربردی و کلاسهای آموزشی برای کارشناسان و متخصصین صنایع مختلف کشور، اعم از صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب، نیروگاهی، خودرو

مواد مهندسی مکرر با صدور محصولات متنوع در سطح استانداردهای جهانی و قیمتهای رقابتی توانسته است در کشورهای اروپایی، آفریقایی، منطقه خاورمیانه و شرق آسیا جایگاه و اعتبار تجاری خاصی بدست آورده و گام موثری در زمینه صادرات غیر نفتی کشور بردارد. واحد بازرگانی بین الملل گروه صنعتی مکرر اقدام به تاسیس واحد تجارت بین الملل (شرکت مواد مهندسی مکرر) کرده است. این واحد با هدف توسعه صادرات فراورده‌های نفتی و پتروشیمی و با تاکید بر ارائه‌ی خدمات بازاریابی بین الملل به تمامی حوزه‌های تولید کشور، با اراده در این راه قدم گذاشته است. 

mood_bad
 • هنوز نظری ندارید
 • chat
  یک بررسی اضافه کنید