مشخصات آگهی
شرح آگهی

شرکت حمل و نقل بین‌المللی پیام عنقا، از سال 1375 در زمینه حمل و نقل زمینی , هوایی , دریایی کالا به صورت کریر, فورواردر, ترکیبی, ترافیکی  و خرده بار فعال می‌باشد. جهت ارتقاء کیفیت و ارائه خدمات به تمامی مشتریان عزیزمان, در  ایران و ترکیه دفاتر فعال برپا نموده تا مشکلات ترانزیت کالا و مسائل مالی ناشی از تحریم را برای ایشان حمل نمائیم.

علاوه بر این، بمنظور ایجاد شبکه گسترده حمل کالا در تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت، نزدیک به یک دهه است که شریک تجاری و نماینده شرکت EKOL ترکیه، که خود یکی از بزرگترین شرکت‌های حمل و نقل جهان با داشتن بیش از 3500 ماشین ملکی، 5 کشتی و بارانداز در اقصی نقاط جهان می‌باشد، گشته‌ایم. بدین سبب این شرکت توانایی حمل بار با سریع‌ترین زمان ممکن و مناسب‌ترین قیمت در شبکه گسترده خود را دارا می‌باشد.

شرکت پیام عنقا پا را فراتر گذاشته و برای حمل کالا به مقصد یا مبدا سوریه و لبنان پیش قدم گشته و چند سالی است که توانایی خود را در این مسیر ثابت نموده است. این شرکت با در اختیار داشتن انبار در بندر اسکندرون ترکیه و شبکه دریایی تحت اختیار، در حال ارسال و دریافت بار به بنادر این دو کشور می‌باشد.

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک بررسی اضافه کنید