مشخصات آگهی
شرح آگهی

محصولات شرکت لوله سازی اهواز:

1. لوله های فولادی با درز جوش مستقیم از قطر 6 الی 24 اینچ به روش تولید HFW

2. لوله های 24 الی 56 اینچ به روش تولید LASW

3. لوله های فولادی به روش اسپیرال از سایز 24 الی 100 اینچ

4. لوله های جداره چاه casing

5. پوشش خارجی لوله های فولادی از قطر 2 الی 56 اینچ

6. پوشش داخلی لوله های فولادی از قطر 20 الی 56 اینچ

شرکت لوله سازی اهواز در سال 1346 در منطقه وسیعی از شهرستان اهواز با استفاده از ماشین آلات مدرن و تجهیزات پیشرفته وبکارگیری نیروی انسانی متخصص در راستای تولید لوله های فولادی جهت صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و آب تاسیس گردید. شرکت لوله سازی اهواز تولید کننده انواع لوله های فولادی (ترش و غیر ترش) جوش مستقیم به روش های HFW از سایز 6 تا 24 اینچ ، SAWL از سایز24 تا 56 اینچ و SAWH از سایز 24 الی 100 اینچ جهت مصارف نفت ، گاز و آبرسانی می باشد. همچنین این شرکت قادر است لوله های 2 تا 56 اینچ را در کارخانه های پوشش پلی اتیلن سه لایه گرم خود بر اساس استاندارد DIN30670 و استانداردهای شرکت ملیگاز ایران پوشش خارجی و نیز لوله های فولادی را از سایز 20 الی 56 اینچ پوشش داخلی اپوکسی نماید.

شرکت لوله سازی اهواز طی نیم قرن فعالیت تولیدی خود سابقه و افتخار همکاری مداوم و درخشان با شرکت های ملی گاز ایران، شرکت ملی نفت ایران و سایر شرکتهای تابعه را داشته است و در راستای اجرای پروژه های ملی و آبادانی این مرز و بوم قدم های ماندگاری را برداشته است که از جمله آنها می توان به تولید و تحویل لوله های فولادی پروژه های مندرج در جداول پیش رو اشاره نمود.

ضمناً شرکت لوله سازی اهواز دارای يك شرکت فرعی جهت تكميل حمل ونقل ريلی به نام شرکت آهن ريل کاران می باشد، این شرکت دارای 154 واگن باربری و متصل به خط ريلی سراسری، آمادگی انتقال هرگونه مواد صنعتی به تمام نقاط کشور را دارا است.

 

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک بررسی اضافه کنید