مشخصات آگهی
شرح آگهی

محصولات شرکت وردین:

1.peroxide

2.anti-oxidant

3.anti-static

4.مستربیچ های شامل anti-uv

5پایدار کننده

6.مستر بیچ رنگی و مستر بیچ کربنات

7.مستر بیچ درخشنده

8.مستربیچ سفید و مشکی

9.کامپاند های پوشش خط لوله

10.کامپاند خودرو

شرکت تحقیقاتی تولیدی وردین با با انگیزه اجرای پروژه های تحقیقاتی کاربردی و ساخت محصولات نوین در صنایع پلیمر و به منظور توسعه سبد کالای محصولات پتروشیمی و ساخت محصولاتی با همکاری متخصصین مجرب در زمینه علوم و تکنولوژی پلیمر، مهندسی صنایع و بازرگانی فعالیت خود را آغاز نمود .شرکت وردین با دارا بودن خطوط تولید پیشرفته و آزمایشگاه های مجهز و بر اساس استانداردهای کیفیت سری ISI 9001 به عنوان یک شرکت دانش بنیان در مجموعه مرکز رشد پلیمر مشغول به فعالیت بوده و همچنین یکی از اعضای مجموعه شرکت های تامین کننده کالای نفت می باشد.

در حال حاضر شرکت وردین بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان آمیزه های پلیمری های مهندسی با ظرفیت 16000 تن در سال و انواع مستربچ مطرح در سطح کشور و منطقه مطرح می باشد.

شرکت وردین قادر به تولید انواع کامپاند های مهندسی و تخصصی و مستربچ های پلیمری شامل، مستربچ سفید به صورت تخصصی با درصد تیتانیوم دی اکسایدهای متفاوت از 20% تا 80% و مستربچ های رنگی متناسب با مصرف تولید کنندگان در گرید های متنوع میباشد. عناوین محصولاتی که توسط این شرکت تولید و یا تامین میشود به شرح زیر است. همچنین شرکت وردین دارای مجوز بهداشت غذا و دارو نیز می باشد.

 شرکت وردین افتخار همکاری با شرکت های متعددی همچون کاجین، امرسان پترو پلیمر رنگین کمان، زیبا سازان ، نگین پلاست ، هیمالیا، کاله ، حریر بافت ، الوان پلی اتیلن، طب پلاستیک ، ستاره صدرا ، الکا آذر بافت ارس ، مبعث پلاستیک ، تک پلاستیک ، ،امیر آیدین، پگاه پلاستیک ، زرین نایلون پارسیان ،زرین نقش شیراز ، روژین پلاست شیراز ، رومینا پلاست یزد و صد ها شرکت دیگر را دارد.

 

 

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک بررسی اضافه کنید