مشخصات آگهی
شرح آگهی

فعالیت تجاری این مجموعه از سال 1374 الی 1379  از جزیره کیش با واردات کالا از منطقه آزاد به سرزمین اصلی آغاز و طی سالهای 1380 الی  1386  با تاسیس دفتر تجاری فعال با نام بازرگانی سید احمد حسینی به فعالیت خود در حوزه واردات و صادرات در شهر آبادان توسعه داده و در ادامه در راستای تحقق اهداف خود و رشد و تعالی در زمینه ارائه خدمات در چارچوب قوانین حاکم بر گمرکات کشور و نگرش بلند مدت در دست یابی به جایگاه برتر و بمنظور ارائه خدمات تخصصی تر بازرگانی در امر صادرات، واردات ، حمل و ترخیص کالا در سال 1386  با ثبت شرکت بازرگانی اعتدال اروند در منطقه آزاد اروند و در سال 2013 با ثبت شرکت  EAPICO در تفلیس گرجستان به فعالیت خود غنا بخشید. درحال حاضر این شرکت یکی از فعال ترین و خوشنام ترین شرکت­ها در عرصه صادرات و واردات بوده و با بهره مندی از کادری مجرب و کارآزموده و مطلع به دانش روز تجارت و در سایه مدیریتی آگاه و مدبر و دوراندیش از سایر رقبا در منطقه سبقت گرفته و هم اکنون از معتبرترین شرکتها در این زمینه می باشد. متوسط کالاهای وارد شده توسط این شرکت سالیانه حدود 1000 کانتینر می باشد.

علاوه بر این واردات انواع خودروهای سبک و سنگین و قطعات یدکی کیا و هیوندایی بهمراه خدمات پس از فروش ، صادرات و واردات سیمان و کلینکر ، تامین تجهیزات صنایع نفت و گاز و حفاری، صادرات محصولات پتروشیمی نظیر قیر و صادرات دارو نیز از جمله فعالیت های بازرگانی این شرکت می باشد.

شایان ذکر می باشد عمده ترین فعالیت تجاری این شرکت در حال حاضر را صادرات و واردات سیمان و کلینکر ، تامین تجهیزات صنایع نفت و گاز و حفاری در بر می گیرد.

وجه تمایز شرکت اعتدال اروند ، ارائه خدمات تخصصی بازرگانی است. تجربه اندوخته شده از سال­ها فعالیت در امر ترخیص کالا، امانت داری، صداقت، تعهدکاری، سرعت، دقت و کاهش هزینه­ ها، رضایت مشتریان را به ارمغان آورده است.

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک بررسی اضافه کنید