مشخصات آگهی
شرح آگهی

برخی از محصولات این شرکت :

1.Bolt

2.Tube

3.Fitting

4.Pipe

و...

 

شرکت پترو کهن نفتان در سال 1386 با هدف تامین تجهیزات با پشتوانه سال ها تجربه و استفاده از نیروهای متخصص فنی و بازرگانی و همچنین عوامل اجرایی در کانادا ، ترکیه و امارات متحد عربی در قالب یک شرکت مشاوره و تامین تجهیزات صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، فولاد ، نیروگاهی ساختمانی و آب و فاضلاب تاسیس شده است .

سیستم مدیریت پترو کهن نفتان بر اساس مدیریت بر مبنای "هدف و نتیجه" پایه ریزی شده  و پس از تحویل کالا ، با رعایت مشتری مداری و رضایتمندی ، هدف  مشتریان خود را دنبال می کند.

پترو کهن نفتان در جهت گسترش دامنه خدمات و تهیه کالاهای قابل عرضه خود اقدام به اخذ نمایندگی های رسمی توزیع و فروش ، تعدادی از معتبرترین تولید کنندگان و تامین کنندگان کالا در آسیا و اروپا نموده است و همچنین در سال های اخیر طی برگزاری نشست های مشترک و مذاکرات با طرف های خارجی از طریق چندین دفتر بین المللی در کشور های مختلف ، امکان تامین انواع کالای تحریمی و غیر تحریمی صنایع نفت،گاز و پتروشیمی را به بهترین شکل ممکن از منابع مورد تایید فراهم آورده است .

همچنین با ایجاد انبار وسیعی ( به مساحت 3000 مترمربع واقع در تهران ) از شیرآلات ، اتصالات ، لوله ، تجهیزات ابزار دقیق و کالای برقی توانسته به صورت فوری نیاز کارفرمایان محترم را در صنایع مختلف برآورده سازد .

 

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک بررسی اضافه کنید